אספן, אתה חייב פינוי דירה

אם אתה אספן כפייתי בטוח שאתה יודע שיש לך בעיה. קשה מאוד להיות אספן כפייתי בלי להבין שאתה חולה, כי כל האספנים הכפייתיים מבינים בשלב כזה או אחר שזה לא באמת נורמאלי לחיות עם כל כך הרבה ציוד בבית. הדבר הראשון שאתה צריך להבין, הוא כי אתה לא לבד. יש הרבה מאוד אספנים כפייתיים בעולם כולו ובישראל בפרט, כך שאין כל צורך להיכנס לפאניקה. השלב הבא הוא כבר להחליט האם אתה רוצה להתמודד עם הבעיה שלך או לא. במידה והתשובה היא חיובית, תוכל לפנות עוד היום לחברות שמציעות שירות של פינוי דירות, וחברת פינוי דירות תוכל לשלוח אליך הביתה אנשי מקצוע שיעזרו לך בצעדים הראשונים לקראת חיים בריאים יותר.

הפגישה הראשונה

אחרי שתפנה לחברת פינוי דירות, היא תשלח אליך הבית איש מקצוע שעובד אצלה, כדי להעריך את גודל העבודה. חשוב ביותר שתבין כי פינוי דירה של אספן כפייתי זוהי לא עבודה נדירה עבור החברות המקצועיות, כך אתה לא צריך כלל להתבייש במצב של הדירה שלך. פינוי דירה שחיים בה אספנים זו משימה ארוכה ולא פשוטה, אך אתה בהחלט יכול לסמוך על הצוות המקצועי שיגיע אליך לדירה. אחרי הפגישה הראשונה עם אדם מטעמה של החברה המקצועית, תוכל להבין טוב יותר על מה מדובר, וגם לקבוע תאריך ליום הגדול, כלומר ליום הפינוי.

הכל בשליטה

יש אנשים שמגיעים ליום הפינוי ופתאום הם נלחצים, כי לאספנים כפייתיים מאוד לא פשוט להיפרד מכל החפצים שלהם. כדי להימנע ממצב כזה אתה חייב להכין את עצמך נפשית לכך, ובנוסף, רצוי מאוד שכלל לא תהיה בבית ביום הפינוי. אתה יכול לצאת עם חברים, לעשות כל מה שבא לך, וכשתחזור הביתה תמצא הפתעה נעימה ביותר, שתהווה פתח לחיים החדשים שלך. אנשי המקצוע יפנו לך את כל הדירה, מכל החפצים שאגרת במשך שנים ארוכות, אך העבודה שלהם לא תסתיים בזה. רוב החברות שולחות את אנשי המקצוע שלהן חזרה אל הדירה שפונתה, כדי שאלה ינקו אותה ויכינו אותה למגורים מחדש עבור הדייר.