המשימה של פינוי דירה עבור הורים מבוגרים אינה קלה..

פינוי דירה וניקיון

אנשים מבוגרים, נוהגים לאגור הרב חפצים מיותרים בביתם או בדירתם. זו הסיבה בדיוק שילדי אותם ההורים מחליטים כי הגיע הזמן לבצע עבורם פינוי דירה על ידי מומחים כמו הצוות של שי פינוי דירה. הסיפור פה הינו רגיש במיוחד, כ כיצד תכינו את ההורים לקראת הפינוי ומה בדיוק תגידו להם שהמצב בדירתם הוא בלתי נסבל? כדאי אולי להראות להם באמצעות אתרי האינטרנט השונים מה בדיוק עושות החברות שנותנות שירותי פינוי דירה ואולי הם ישתכנעו כי זה בדיוק מה שהם צריכים. אולי גם אפשר לספר כי הפינוי מועיל לבריאותם כי אנשים בגילאים האלה סובלים מבעיות בדרכי הנשימה וזה לא בריא לנשום את האבק והחיידקים שהחפצים המיותרים ששוכבים בבית גורמים להם. לפעמים ההורים המבוגרים ישתכנעו בקלות ואז לא תהיה בעיה להתחיל בתהליך, אך ישנם מקרים בהם הם לא ישתכנעו מהר כי בגילאים מסוימים ישנו קיבעון ואז תצטרכו פשוט להזמין נציג מהחברה שיסביר ויראה להם אפילו תמונות של פינוי דירה על מנת שישתכנעו ביתר קלות.

שירות ששווה  הכול..

 הצוות יוכל להסביר להורים שלכם, מה ייזרק מהדיר ומה יישאר, כך שההורים יתחילו להתכונן לתהליך פינוי דירה באופן נפשי. כדאי כי ביום הפינוי ההורים לא יהיו בדירה , פשוט קחו אותם לטייל או ארחו אותם בביתכם, כך שהצוות יוכל לעבוד בשקט והפינוי יתנהל כהלכה ללא הפרעות והערות מצד ההורים שפוחדים אולי שזורקים להם את כל התכולה בבית.. כשהדירה תהיה מוכנה ונקייה לאחר הפינוי, תראו כי להוריכם יהיה חיוך והם ממש יהיו מרוצים מהתהליך. ההורים ממש יודו לכם שביצעתם את הצעד הזה. לפעמים ההורים מבינים רק לאחר תהליך פינוי דירה כמה הם היו זקוקים לפינוי והם קיבלו דירה ממש חדשה..

השירות הוא אינו זול אבל שווה כל אגורה

שירות פינוי דגירות ובתים הוא אינו זול אבל גן העבודה הוא פיזית וקשה וחייבים להתנהל לפי סדר מסוים. בהרבה מקרים לאחר הפינוי ניתן לראות גם סדקים וקילופים של צבע בדירה, לכן שירות נוסף שיתבצע באמצעות צוות פינוי דירה זה תיקונים וצביעה של הדירה. לאחר הפינוי וחידוש מצב הדירה, תראו כי היה שווה להשקיע כל אגורה עבור הפינוי.