יש פתרון למחלת האגרנות !

אם נתקלת במכר, או קרוב משפחה שחוזר על משפטים כגון " אני זקוק לחפץ מסוים " או " אצטרך חפץ מסוים בעתיד" ויש לו רבים מאלה בבית, יכול להיות שהאדם שעומד מולך סובל מהפרעה של אגרנות. הוא עדיין נמצא בשלבים הראשונים של התפתחות ההפרעה ומחפש לה צידוקים והסברים אך בעתיד עם התפתחות המחלה הוא יפסיק להצטדק וירגיש שהתנהגותו היא בגדר הנורמה.

מתופעת האגרנות סובלים כ שלושה מליון אנשים בעולם שהם כ 2% מכלל אוכלוסית העולם. התופעה מכה בכל המוצאים האתניים והיא גורמת ללוקים בא להתמכר לאיסוף חפצים.

האגרן הכפייתי מאופיין באיסוף חפצים בכמויות לא שגרתיות , הוא לא באמת זקוק להם , והוא לא יתן לאף אחד לגעת בהם ולעשות בהם סדר.

חוק למניעת מפגעים סביבתיים עשוי למנוע  אגרנות

האגירה של האגרן הכפייתי עשויה להפוך את סביבתו הקרובה למפגע סביבתי תברואתי . אגירתם של חפצים חסרי ערך , עם מוצרי מזון שהולכים ונרקבים ,מזמינה אליה את השתקעותם הקבועה של זוחלים , פרעושים, וחרקים אשר הופכים את כל הסביבה לקרקע פורייה להתפתחות מחלות.

במדינת ישראל קיים חוק למניעת מפגעים סביבתיים והוא מאפשר למי שנפגע או עשוי להיפגע ממפגע סביבתי להגיש תביעה בבית משפט . עובדה זו כדאי לדעת לכל האנשים הקרובים לאגרן הכפייתי ולפעול מבעוד מועד כדי למנוע סוג של מפגע סביבתי ותברואתי כזה בעזרת חברה לפינוי דירה.

חברת פינוי דירה נותנת מענה מספק לתופעת האגרנות

כדי לפנות את הדירה , החדר, המחסן או כל מבנה אחר שמתקיימת בו אגרנות רצוי ומומלץ להיעזר באנשי מקצוע מיומנים. אחת מהחברות המובילות במשק בתחום היא חברת "פינוי דירה".

חברת "פינוי דירה "  תעמיד לרשותך צוות מקצועי ומיומן אשר יוביל את מהלך הפינוי מרגע קבלת המפתח ועד הפיכתו למבנה נקי וריק מחפצים וראוי לשימוש . חברת פינוי דירה הינה מהחברות המובילות והוותיקות במשק, בעלת מוניטין שמלווה במיומנות מקצועיות גבוהות .

לאחר התקשרותכם הראשונית עם חברת פינוי דירה יקבע מועד לפגישה אשר בסיומו יחתמו שני הצדדים על הסכם התקשרות ביניהם , ולרשותכם יעמדו מגוון שירותים שמעניקה חברת פינוי דירה  ללקוחותיה.

ההתקשרות  עם חברת פינוי דירה ילווה ביחס אמין ואישי לכל אורך הדרך  ויהיו קשובים לכל בקשה או צורך שיעלו במהלך תקופת הפינוי שהוגדרה על ידכם.

אחד היתרונות הבולטים בחברת פינוי דירה הינה היכולת להעמיד מחדש למגורים ראויים את הדירה שהפכה למפגע תברואתי.

לחברת פינוי דירה שירותי ניקיון וחיטוי בטכנולוגיות מתקדמות , הדברה , פינוי פסולת כבדה , צביעה וסיוד של הבית, ארגון גינות פרטיות ,ושירותי סידור גגות וחדרי מדרגות בצורה אסטטית ומושכת.

אין צורך לחפש אחרי אנשי מקצוע חדשים וליצור הסכמי התקשרות נוספים, הצוות המוביל של פינוי דירה יוכל לתת לכם מענה לכל בקשה או פניה בתחום פינוי הדירה .