לעבור דירה? זה לא כלכך נורא

בעידן של היום, כאשר כל אחד מאיתנו אוגר בביתו יותר ויותר מוצרים, טכנולוגים ואחרים, מבלי שנשים לב אנו הופכים את ביתנו למחסן עמוס לעייפה, אין ספק שחיינו הפכו קלים יותר ונוחים יותר, אך מה עושים כשצריך לעבור דירה?

תשכחו מהתמונה המוכרת של חיפוש ארגזים במכולת השכונתית, תשכחו משיחת הטלפון מהחבר הטוב שאוטומטית גורמת לכאב גב בלתי נשלט, היום נראה שהדרך היחידה היא על ידי פינוי דירה מקצועי.

מומחי פינוי דירה ילוו אתכם מתחילת התהליך שכוללת ביקור בבית הלקוח על מנת להעריך את כמות העבודה שהדירה דורשת, מארגזים קטנים ועד מכשור כבד לפינוי דרך חלונות וגגות, ועד פיתרונות יצירתיים וחוקיים לאיחסון הרכוש במידה ואין דירה שניתן להעביר אליה את הרכוש באופן מיידי ואפילו קנייה במקום של חפצים שאין לכם עוד צורך בהם.

פינוי דירה לא נדרש רק במקרה של מעבר דירה, כפי שתראו מיד יש עוד מקרים בהם נדרשים מומחים של פינוי דירה והובלה לספק את הפיתרונות המועילים ביותר.

פינוי ירושות ועזבונות

בניגוד למעבר דירה, במידה וקיבלתם דירה או ירשתם את תכולתה, תהליך הפינוי הוא שונה בתכלית, במקרים רבים תכולת הדירה אמורה להתחלק בין כמה יורשים ומעבר לפינוי עצמו קיים גם מימד רגשי שדורש פינוי עדין ומקצועי, כאשר עבודה מתבצעת על ידי מומחים אין סכנה לחפצים שחשובים לנו כלכך, בנוסף לרוב חברות הפינוי יש מספר כלים שיעזרו לנו להכין את הדירה העזובה למטרתה הבאה בין אם למגורים, השכרה או השבחה.

פינוי מהגג

אצל רבים מבעלי הבתים הפרטיים הופך הגג במרוצת השנים למחסן מוסתר,  לעיתים אין לנו את הכלים או את הזמן להתפנות ולפנות את תכולתו, חברות פינוי דירה יוכלו להגיע אליכם ובעזרת ציוד מקצועי ומחשבה מתכוננת תוכלו סוף סוף להיפטר מהחפצים שתופסים מקום ואין לכם עוד צורך בהם, בנוסף תוכלו להכין את הגג לאיטום או לניקוי או לכל מטרה אחרת שתרצו.

ככל שהזמן עובר אנו נזקקים להרבה יותר מומחים מבעבר, בשיווק, באינטרנט, ואפילו בהורות, פינוי דירה מסתבר אינו שונה, השימוש במומחים חוסך זמן וכסף ואולי אפילו הופך את חווית מעבר הדירה למפחידה פחות.