מה כולל פינוי בתים וניקיון?

אגרנות כפייתית

פינוי בתים וניקיון הינו שירות מקצועי המאפשר לכם לקבל נכס נקי וחף מכל חפץ. בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים מבצעים פינוי בתים וניקיון במקרים בהם יש צורך להכין את הנכס לקראת שיפוץ, מכירה או השכרה.

פינוי בתים וניקיון כולל מספר שלבים חשובים:

  • סידור ומיון

על מנת לפנות את הנכס, ימוינו ויסודרו כל החפצים והרהיטים הנמצאים בבית, החל מכורסאות, ספות, כסאות, שולחנות, כלי מטבח, מוצרי חשמל, כלי בית, פריטי נוי, תמונות, מזכרות וכל חפץ אשר נמצא בבית. המיון של הפריטים יאפשר לכם לדעת מה בדיוק יש בבית, מה אתם רוצים לתרום ומה ניתן למכור בשווקי יד שנייה. במידה והרהיטים והמוצרים אינם שמישים עוד הם ישונעו אל אתרי פסולת מורשים באזור הנכס.

  • פינוי פסולת

בעת פינוי בתים וניקיון מגלים כי למעשה יש פסולת ואשפה רבה. חפצים ישנים, ניירות, פריטים מבד, בגדים, ארונות ולעיתים גם ארונות הקבועים אל הקירות, מוצרי חשמל ועוד. כל אלו, יש לפנות בצורה מסודרת אל מיכלית המוצבת מחוץ לבית ולאחר מכן משונעת אל אתר פסולת מורשה בהתאם לתקנות העירייה או הישוב המקומי בו נמצא הנכס.

  • ניקיון

ניקיון הנכס הינו השלב האחרון בעת פינוי בתים וניקיון. צוות מנקים מקצועי יגיע אל הנכס עם מוצרים וכלים המתאימים לניקוי ומירוק. החלל יקבל מראה נקי ומצוחצח, כך שתוכלו להתחיל במלאכת השיפוץ, המכירה של הנכס או השכרתו.

פינוי בתים וניקיון מספק לכם שירות מלא, המתחיל משלב מיון החפצים והפריטים, הוצאה של החפצים והפריטים ולאחר מכן ניקיון יסודי של החלל. מדובר בתהליך עבודה קפדני ויסודי אשר חולש על כל אזורי הבית, ובמידה ויש צורך, ניתן לפנות גם מחסנים, מקלטים, חצרות וכל מה שמוצב מסביב לבית. על ידי פינוי בתים וניקיון תוכלו לקבל נכס ריק לחלוטין לקראת השמשתו אל הדיירים הבאים.