מחירי פינויי דירה מסוגים שונים

פינוי חפצים

פינוי דירה מתבצע עקב סיבות שונות ובנכסים מסוגים שונים. כל פינוי משתנה ממקרה למקרה עקב סוג הנכס, סוג וסיבת הפינוי, מצב הנכס ומיקומו, כמות העבודה וסוג העבודות אשר יש לבצע ועוד. כל פרמטר כזה אשר משנה את תהליך הפינוי ממקרה למקרה, משפיע גם על המחיר הדרוש לפינוי. כך שאם ברצונכם להעסיק חברה מומחית לפינוי הדירה או הנכס שלכם וברצונכם לדעת כמה יעלה, עליכם להתחשב במספר פרמטרים אשר ישפיעו על המחיר.

סוג הפינוי

דירות ירושה, דירות מוזנחות, דירות של קשישים ועוד. פינוי דירות שונות כולל תהליך שונה, שכן, דירות ירושה למשל, בדרך כלל, יכללו פינוי מוחלט של תכולת הדירה והעברת רוב התכולה ליעדים חדשים, עמותות תרומה, עמדות מיחזור או אתרי פסולת. לעומת זאת, דירות מוזנחות, עקב מגורים של אגרן כפייתי או תקופה ארוכה ללא דייר, יכללו פינוי מוחלט כאשר רוב תכולת הדירה תיועד לאשפה ובנוסף יתווסף לכך גם ניקיון יסודי ושיפוצים או תיקונים בדירה אשר יש לבצע על מנת להחזיר את הדירה למצב תקין המאפשר מגורים.

מיקום ומצב הנכס

מיקום הנכס המיועד לפינוי גם כן משפיע רבות על תהליך הפינוי והעלות שלו. פינוי דירה בקומה גבוהה בבניין ישן יעלה יותר לעומת דירה בקומה נמוכה יותר או בבניין חדש יותר, שכן, בניינים ישנים לרוב יהיו בעלי חדרי מדרגות צרים וישנים אשר יקשו על העברת החפצים מהדירה החוצה, לעיתים יהיו ללא מעלית או בעלי מעלית קטנה מדי מכדי שתעזור בפינוי. בנוסף דירות ישנות יותר ידרשו לרוב ביצוע עבודות נוספות לפינוי על מנת להכשירם למגורים לאחר הפינוי.

התכולה המיועדת לפינוי

בנוסף לגורמים המצוינים מעלה, תכולת הנכס המיועד לפינוי גם כן משפיעה על תהליך הפינוי והמחיר, שכן, ככל שהתכולה גדולה יותר כך דרוש יותר כוח אדם ויותר זמן על מנת לפנות. כמו כן תכולה בעייתית כמו חפצים כבדים במיוחד או כאלה הדרושים פירוק מיוחד לצורך הפינוי שלהם, חפצים עדינים או שבירים, גם כן יוסיפו עלות לתהליך הפינוי, שכן גם אלה דורשים התעסקות נוספת של צוות החברה.