נקודת חן למחשבה

כל איש תיירות מיומן יודע לדקלם עם חיוך את שלושת הפרמטרים החשובים עבור תייר בעת שזה שוקל באיזה מלון להתגורר – מיקום, מיקום ושוב פעם מיקום, אם אתם מחפשים מלון בירושלים אז מצאנו עבורכם מלון עם מיקום מושלם ועל הדרך עוד שורה של יתרונות נוספים.

חופשה בירושלים

אין כף גדול מחופשה בירושלים. עיר מרתקת מרגשת יפה וחשובה. אין עוד מקום בעולם עם ריכוז כזה של מוסדות תרבות מקומות קדושים אכלוסיה רב גונית עושר קולינרי ועיר עתיקה שאין שנייה לה בעולם. אז מוסכם שמגיעים לחופשה בירושלים. הוחלט על פינוי בתים זמני ובילוי חופשה בלתי נשכחת בעיר. השאלה  כעת היא רק היכן נתגורר לאחר פינוי הבתים. בעניין הזה יש לנו הפתעה עבורכם. יש מלון  בירושלים שהפך לפני שנה למלון עם המיקום הכי טוב בעיר המלון בירושלים הוא כיום מלון חן.

מלון ירושלמי מושלם

מלון חן הוקם ב 1996 במבנה חדיש איכותי ומודרני. פועלים בו מגוון אולמות אירועים מטבחים משוכללים ואיכותיים. חדרי השינה בו נוחים במיוחד ומצוידים בכל מה שמתבקש ממלון בירושלים ברמתו. המלון ממוקם על פסגת הר הרצל ממש בסמוך לכניסה לפארק הלאומי שבהר ובסמוך לשכונת בית וגן. המלון צופה לכיוון הכפר העתיק עין כרם – אתר תירותי מרתק ויפה במיוחד. אז מה קרה לפני כשנה שמאפשר לנו לקבוע כעת שמלון חן הוא המלון שראוי להגדרה – מלון בירושלים שמיקומו מושלם? הרכבת הקלה החלה לפעול ותחנתה הראשונה של הרכבת ממוקמת ממש מעבר לכביש ובצמוד למלון.

התעוררתם בבוקר ואתם רוצים לטיל בעיר העתיקה? צאו מהמלון, עלו על הרכבת הקלה. תמיד תמצאו מקומות ישיבה מאחר ואתם ממוקמים סמוך לתחנה הראשונה של הרכבת. בתוך עשרים דקות תראו את שער יפו. רוצים לחוות המראות והריחות של שוק מחנה יהודה המתחדש והמדובר? 12 דקות נסיעה ברכבת ואתם שם. רוצים לשוטט במדרחוב במרכזה של ירושלים? 15 דקות ואתם בכיכר ציון. גם אם הגעתם לירושלים ברכבכם הפרטי אין שום הגיון לנוע עימו ברחובות הצפופים והלא קלים לניווט של בירת המדינה. הרכבת הקלה תביא אותכם בתוך דקות של נסיעה חרישית מהירה וממוזגת בעלות של שקלים ספורים לכל מקום רלבנטי בעיר.

נכון שישנם מלונות בירושלים שפזורים לאורך קו הרכבת אולם אף אחד מהמלונות הללו לא יעניק לכם את השלווה והרוגע שתספגו במלון חן החדיש. מלון גדול אבל לא גדול מדי מלון חדיש אבל מספיק מנוסה מקצועי וותיק כדי לתת לכם את מה שאתם באמת רוצים. זה המלון בירושלים  שיודע לתת יחס אישי לכל לקוח. ובנוגע למחירים? תבדקו ותשוו. מובטח לכם שלא תמצאו מלון בירושלים שיציע לכם  את מה שאנחנו מעניקים באותה רמת מחיר.