פינוי דירה בגבעתיים לטובת מעבר

פינוי דירה

רוב האנשים שרק שומעים את שילוב המילים "פינוי דירה", ישר נהיה להם רע. הם מתחילים לדמיין את הדירה שלהם מלאה בארגזים, ברדק בכל מקום, גלילי רץ רץ פזורים, סלוטייפ פתוח, טוש שחור ללא פקק, תיאומים בטלפון עם אנשי ההובלה, התמקחויות, סקר שוק, כאב גב וכדומה. מילא פינוי דירה, אלא שלאחר כל פינוי מגיע שלב פריקת הארגזים, (בהנחה ואתם מפנים לטובת מעבר). שוב בלגן, שוב אנשי מקצוע וחוזר חלילה. לפני שמאבדים את הראש כדאי לדעת שניתן לעשות פינוי דירה גם בצורה מבוקרת ורגועה.

שלבים

כיום קיים היצע נרחב של חברות שיעודן המרכזי הנו עזרה לאדם שעובר דירה לעשות זאת באופן רגוע, מסודר ויעיל. באפשרות חברות אלו  להציע שירות מקיף. בשלב הראשוני החברה תיפגש עם בעל הדירה ותעריך את כמות העבודה, מספר הפועלים הדרושים ומכאן שגם את התמחור. השלב השני יהיה עזרה באריזה, כולל הספקת ארגזים ומיון, שלב שלישי יכלול הובלה למשאית, שלב רביעי יהיה ניקוי הדירה הנשארת מאחור, שלב חמישי, פריקת הארגזים ביעד החדש ושלב שישי, (בעת ביקוש), עזרה בפריקת התכולה.

חיפוש

אם אתם מתלבטים לגבי בחירת החברה, כדאי שתחילו ממיקום. בהנחה ומדובר בסיטואציית פינוי דירה בגבעתיים, כדאי להקליד בגוגל "פינוי דירה בגבעתיים", ולעבור על התוצאות השונות. סביר להניח ששלוש מהן יתפסו את עיניכם ויובילו אל השלב השני- שלב ההכרות הראשונית. הכרות זאת נועדה לראות אם אתה ובעל המקצוע באותו ראש, אם השירותים שהוא מציע תואמים את הציפיות שלך וכמובן בדיקה האם השירותים שהוא מציע עומדים בתקציב שלך.

מיקום

חברה המציעה שירותי פינוי דירה בגבעתיים תימצא עדיפה על פני חברה בעלת אותו אופי רק שממוקמת באזור אחר בארץ. חברה מקומית עדיפה ממספר בחינות. קודם כל ישנה סבירות גבוהה שמישהו ממכריך המקומיים באזור כבר השתמש בשירותיה ואז יידע להמליץ עליה, שנית החברה תהיה קרובה וזמינה בעת הצורך ושלישית חברה הפועלת באזור הביתי שלה, מכירה את כללי המשחק המקומיים, היכן מותר לחנות, היכן מכולת פינוי הזבל המתאימה וכדומה.