פינוי דירה בחינם – יש דבר כזה ?

שירות של פינוי דירה הפך לשירות נפוץ מאוד בכל רחבי המדינה ורבים, אשר הבינו את היתרונות העצומים הכרוכים בהזמנת שירות מסוג כזה, פונים לחברות העובדות בפינוי דירות ומזמינים שירות פינוי מקצועי ויעיל אשר בזכותו יוכלו לפנות את הדירה שלכם בצורה הטובה ביותר ובמינימום מאמץ. כיום, חברות פינוי דירה כמובן דורשות כסף על מתן השירות אך אתם גם יכולים למצוא חברות אשר מעניקות את שירותי פינוי הדירות ללא דרישת תשלום מבעל הדירה. אם אתם שואלים את עצמכם איך זה יכול להיות שאדם יבצע עבודה ללא תשלום וכיצד ייתכן שיש שירות פינוי לדירות בחינם, קראו את המאמר הבא ותקבלו את כל התשובות.

מהו שירות פינוי דירה בחינם ?

שירות פינוי דירה בחינם הוא כמו כל שירות פינוי רגיל – העובדים של החברה מגיעים אל הדירה ומפנים את כל התכולה שלה. ההבדל הוא במקום אליו מפונים הדברים – אם תזמינו שירות פינוי דירה בתשלום נציגי החברה יארזו את החפצים בעלי הערך ורק את הזבל ישליכו לאשפה. לעומת זאת, בעת הזמנת שירות פינוי בחינם נציגי הפינוי לוקחים את כל חפצי הערך לעצמם וכך מרוויחים את שכר העבודה שלכם. לעיתים רבות מצליחים הנציגים הללו למצוא חפצים בעלי ערך רב שאפילו אתם לא ידעתם על קיומם ובאמצעותם מרוויחים את שכר העבודה שלהם ואפילו יותר ממה שהייתם משלמים לחברת פינוי בתשלום.

האם זה משתלם ?

אם תשאלו כל אדם הוא יאמר לכם בוודאות כי שירות פינוי דירה בחינם הוא לא שירות שישתלם לכם, במיוחד אם מדובר בדירה של ירושה או בדירת אגרנות כפייתית בהן ניתן למצוא חפצים בעלי ערך רב מאוד, חפצים שאתם יכולים למכור אותם בעצמכם בעבור סכום גבוה מאוד. לכן, רבים מעדיפים לפנות את חברת פינוי דירה אשר אמנם תדרוש תשלום על העבודה שהיא מבצעת אך יחד עם זאת תשאיר ברשותכם את החפצים בעלי הערך ותעניק לכם אפשרות להרוויח כסף נוסף מהדירה שלכם ומהחפצים הרבים שבה.

בנוסף, לרוב עבודות של פינוי דירות ללא תשלום הוא שירות שלעולם לא יתבצע בצורה טובה ונכונה כמו שירות של פינוי דירות בתשלום. עובדים אשר מקבלים תשלום על העבודה שלהם מבצעים אותה בצורה הטובה ביותר שכן אחרת לא יקבלו את שכרם. לעומת זאת, ברוב המקרים ניתן לראות כי עובדים אשר מצבעים את הפינוי בחינם מזלזלים מאוד בעבודה ורק תרים אחר חפצי הערך במקום להתרכז בפינוי הדירה בצורה נכונה ויעילה.

לכן, עבודות של פינוי דירה ללא תשלום לא תמיד משתלמות ולכן למרות שמדובר בשירות חינם רבים מעדיפים שלא לבחור בו על מנת שלא להגיע למצב בו הם מפסידים חפצי ערך יקרים מאוד ומקבלים עבודה שאינה מושלמת.

בדיקת החוזה

אם בכל זאת החלטתם ללכת על שירות פינוי דירה בחינם עליכם לזכור כי יכולים להיות בחוזה סעיפים שעלולים להפיל אתכם לאחר מכן. לכן, הקפידו לבדוק כל סעיף וסעיף בחוזה על מנת להיות בטוחים שהחוזה מגן עליכם ועל הזכויות שלכם בצורה מלאה ולא תגיעו למצב בו פינוי הדירה בחינם יעלה לכם ביוקר.