פינוי דירה מוזנחת

פינוי דירה מוזנחת

דירות מוזנחת אפשר למצוא בכל חלקי הארץ בין בפרברים הערים והן ברחובות "נחשבים". הזנחת הדירה אינה קשורה לעלות הדירה ולמיקומה. בתל אביב שהנדל"ן מרקיע שחקים במיוחד במרכז העיר ובצפונה אפשר למצוא דירות מוזנחת שלא טופלו שנים רבות.

פינוי דירה מוזנחת כשהשקעה כלכלית

ישנם משקיעים שמחפשים באופן מיוחד דירות מוזנחות באזורים נחשבים וברחובות בהן הדירות יקרות. לאחר שטיפלו בפינוי דירה מוזנחת איכותית הם משקיעים כספים כדי להביא את הדירה למצב של מגורים וזאת על מנת למכור את הדירה ולהרוויח מפער הקניה למכירה.

יש לא מעט מקומות בערים הגדולות בהן ישנן שכונות עם בתי קרקע. מרביתם מתוחזקים ברמה גבוהה. אבל גם  באזור איכותי יש לא מעט מקרים שהבעלים הזניחו את הבית שלהם מסיבות שונות. בין אם אפסו כוחות הבעלים לטפל ולהשקיע בבית, המצב הכלכלי השתנה ואין לבעלי הבית אפשרות כלכלית להשקיע באחזקה שוטפת ובתחזוקה או שבעלים חלו עד שנפטרו והבית שימש אותם למגורים והם דאגו לבריאותם ולא לבית.

פינוי דירה מוזנחת איכותית נעשה בדיוק כמו שנעשה פינוי דירה מוזנחת פשוטה וזולה יותר. גם פה כדאי ליורשים או לבני המשפחה של הבעלים להזמין אנשי מקצוע שיבצעו את הפינוי. במקרה זה בני המשפחה בתיאום עם אנשי המקצוע ימיינו את התכולה. חלקה יימסר כתרומה, חלק אחר יימסר  ליורשים או לבני משפחה והחלק הנותר יובל אחר כבוד למזבלה. המשקיע מרוויח את הפער בין הקניה והמכירה בניכוי עלות הפינוי והשיפוץ והקונה מרוויח כי עלות דירה איכותית משופצת זול יותר  מדירה חדשה, באותו אזור.

פינוי אגרנות כפייתית

מדוע להעסיק חברה מקצועית?

למה כדאי להעסיק חברה שמתמחה בפינוי דירה מוזנחת איכותית. הסיבה היא פשוטה. לחברה יש את כל האפשריות והכלים לבצע את הפעולה. היא אחראית לתאם עם הרשויות על העברת המשאיות, יש לה את האמצעים להעביר את התרומה לנתרם והיא גם זו שיכולה להעניק שירותי שיפוץ ושחזור של דברים רבים בדירה. לעיתים תיקון או החלפת מספר פריטים קטן, צביעה הדברה וניקיון יחזירו את הדירה המוזנחת להיות דירה איכותית. במקרה של מכירה אפשר לקבל תמורה הולמת.