פינוי דירה על ידי קונה תכולות – המדריך

בעלי דירות רבים הניצבים בפני משימת פינוי תכולת דירה עומדים בפני הדילמה לגבי המקום אליו יעבירו את התכולה. פינוי דירה מירושה או פינוי דירה לשם התחדשות מצריכה מבעלי הדירה להיפטר מכמות גדולה של תכולה שבמרבית המקרים ניתן לעשות בה שימוש חוזר. אחד הפתרונות הטובים עבור בעלי דירות המעוניינים לבצע פינוי תכולת דירה היא לעשות שימוש בשירותי חברה המפנה את התכולה וגם קונה תכולות. להלן המדריך לפינוי דירה לטובת קונה תכולות באופן יעיל.

מיון וקבלת החלטות

השלב הראשוני בתהליך פינוי דירה על ידי קונה תכולת דירות הוא ביצוע מיון ראשוני של החפצים בדירה. מיון ראשוני כולל החלטה לגבי החפצים שישמרו על ידי הבעלים ולגבי החפצים שניתן למכור לקונה התכולה. חברות הקונות תכולה לעתים קרובות דורשות להגיע אל הבית ולראות את התכולה ולאחר אומדן השווי של התכולה מציעות את העסקה של הפינוי תמורת התכולה או תשלום תמורת חלק מהתכולה ולכן חשוב לבצע את המיון בשיתוף צוות החברה הקונה את התכולה.

קביעת מחיר

אלמנט חשוב נוסף שיש לשים אליו לב בתהליך פינוי דירה לטובת קונה תכולה הוא קביעת המחיר עבור התכולה או הפינוי. מרבית החברות המבצעות קניית תכולה מעניקות את הפינוי בחינם תמורת התכולה שהם מעוניינים בה. פינוי דירה תמורת התכולה כולל פינוי של כל החפצים בדירה גם כאלה המיועדים לאשפה והעברה של כל התכולה לאתרי אשפה מורשים. חברות מסוימות אף מציעות העברה של התכולה שאין להם צורך בה לעמותות לנזקקים כמו בגדים, שמיכות, מצעים, כלים וכדומה.

פינוי איכותי ומקצועי

ביצוע פינוי חינם תמורת קניית תכולה בעת פינוי דירה נשמע מפתה אולם חשוב לשים לב לתנאי הפינוי. יש לוודא שהחברה המפנה מקצועית מספיק ועושה שימוש במכשור המתאים לביצוע הפינוי כמו שימוש במנופים, שימוש בציוד שינוע, שימוש במשאיות בגודל המתאים וכדומה. בנוסף, חשוב מאוד לוודא שהתכולה שמיועדת לאשפה מועברת אל אתרי אשפה מורשים על מנת להימנע ככל הניתן מקבלת קנסות ודוחות על לכלוך של הסביבה החיצונית של הבניין והשארת פסולת ברחוב.