פינוי דירת ירושה בבניינים משותפים

מחברת:

דירות ירושה רבות הן דירות הממוקמות בקומות גבוהות ללא מעלית. מאחר ומרבית הדירות הישנות הן דירות בבניינים משותפים הממוקמות בקומות גבוהות במיוחד, יורשים רבים נתקלים בקושי לבצע פינוי של תכולת הדירות. אחד הדרכים הטובות ביותר לבצע פינוי דירה הממוקמת בקומה גבוהה ללא מעלית היא הזמנת שירותים מקצועיים של חברת פינוי ירושות שברשותה האמצעים והכלים לבצע פינוי דירה מהיר ויעיל.

פינוי באמצעות מנוף

אחת הדרכים היעילות ביותר לבצע פינוי דירה מקומות גבוהות במיוחד היא שימוש במנוף. שימוש במנוף מאפשר הוצאה של דברים כבדים מאוד ורהיטים מורכבים דרך החלון או המרפסת. בדרך זו אין צורך לפרק חפצים גדולים מאוד ואין צורך להוריד את החפצים על הגב במדרגות הרבות. שימוש במנוף יכול לחסוך זמן ומאמץ רבים ולהפוך את המשימה של הפינוי להרבה יותר קלה ומהירה. חברת פינוי דירת ירושה העושה שימוש במנוף יכולה לסיים את העבודה תוך כמה שעות בלבד.

תיאום עם השכנים

בבניינים משותפים כדאי מאוד לשתף את השכנים ביום בכוונות לבצע פינוי ירושות בבניינים משותפים . את השיתוף ניתן לעשות באמצעות שלטים שיודבקו בכניסה לבניין ומודיעים על הפינוי ואפילו מתנצלים על אי הנוחות שעלולה להיגרם לדיירים של הבניין. בנוסף, חשוב מאוד שהחברה המפנה תפריע כמה שפחות למנוחת השכנים ולכן כדאי לקבוע את הפינוי בשעות הבוקר. טיפ חשוב נוסף הוא לוודא עם החברה שאין להשאיר לכלוך או חפצים ואשפה בחדר המדרגות או בחצר הבניין בסיום הפינוי.

פינוי על ידי קונה ירושות

במידה ופינוי הדירה מבוצע על ידי קונה ירושות יש לוודא כי ההסכם כולל פינוי מלא של כל החפצים בדירה גם כשמדובר בדירות גבוהות ללא מעלית. מאחר והמשימה של פינוי דירה ללא מעלית היא משימה מורכבת, חברות פינוי הקונות ירושות יכולות שלא להסכים לפינוי מלא של הדירה ללא תשלום נוסף ולכן חשוב לוודא שהחברה מודעת לתנאי הפינוי ושהיא מוכנה ויכולה לבצע פינוי דירה מקומה גבוהה ללא מעלית.

לסיכום, פינוי דירה מקומה גבוהה ללא מעלית לעתים קרובות יכול להיות מורכב ומסובך במיוחד אם לא נעשה שימוש בכלים ובציוד המתאים ולכן חשוב לסכם את התנאים מראש בכל שלב.