פינוי ירושה יעיל

זקוקים לשירות קונה ירושה או  פינוי ירושה, אתם כנראה מתמודדים עם תקופה לא פשוטה. פינוי מהיר ויעיל יאפשר לכם לסיים את התהליך במהרה ולהכין את הנכס לקראת שימושים חדשים. יש שבוחרים להשכיר נכסים שקיבלו בירושה, אחרים מחליטים למכור אותם וישנם כאלו שמשתמשים בנכס למגורים בעצמם. בכדי להעביר את הנכס לבעליו החדשים יש לפנות אותו מכל אותם חפצים ישנים, רהיטים ופריטים אישיים.

כאשר מקבלים דירה או בית בירושה, הנכס מגיע לבעליו החדשים עמוס בתכולה. מדובר בבית שממש לא מזמן שימש למגורים. עבודת פינוי החפצים, ניקיון והכנת הבית להעברת הבעלות דורשת זמן רב. הרגשות הסנטימנטליים כלפי החפצים והזיכרונות שמביא עמו הבית מקשים ומעכבים את התהליך. פינוי ירושה מקצועי הוא הפתרון המתאים. הצוות המקצועי משלים את עבודת הפינוי בתוך כמה שעות, תוך העברת חפצים למכירה, מחזור או אשפה.

הכנות לקראת פינוי ירושה

בכדי למנוע עיכובים מיותרים חשוב לבקר בכנס כמה ימים לפני מועד הפינוי ולאסוף את כל הפריטים שתרצו לשמור או למכור בעצמכם. נוכחות של בני המשפחה במקום במהלך הפינוי אפשרית, אך לרוב היא מעכבת את התהליך ואת העבודה. הקפידו לאסוף מבעוד מועד תכשיטים, תמונות, מסמכים, כלים וחפצי נוי.

מה אפשר למכור?

בכל תהליך פינוי ירושה אפשר למצוא פריטים שווי ערך למכירה. רהיטים ישנים, ספרים, כלים, בגדים או מוצרי חשמל משומשים כדאי להציע למכירה. בעלי חנויות לממכר עתיקות או פריטי יד שנייה ישמחו לרכוש מכם את הפריטים. בעבור רוב הפריטים לא תוכלו לקבל תשלום גבוה, אך ייתכן כי יש בידכם גם פריטים מאוד יקרים ששווים הרבה מאוד כסף. במקרים בודדים בהם התכולה של הבית היא בעלת ערך כספי, עבודת הפינוי מתבצעת ללא עלות. הפריטים היקרים שמועברים לרשות צוות הפינוי מחליפים את התשלום.

מה אפשר למחזר?

מרכזי המחזור שמחים לקבל נייר, ברזל, עץ, בגדים ורהיטים. כמעט כל פריט ניתן היום למחזר, חבל יהיה להשליך את הפריטים למזבלות. צוותים שעוסקים בפינוי ירושות מנהלים קשרים חמים עם כל מרכזי המחזור. יש לציין כי בעבור כמויות גדולות של חומר למחזור אפשר יהיה לקבל תשלום.