פינוי ירושות אצל בעל מקצוע

פינוי חפצים

עבודות קונה ירושות דורשות מערך לוגיסטי שפועל כמו שעון שוויצרי. בעלי המקצוע מתבקשים להחזיק מחסנים לאחסון הציוד שיועבר למכירה, משאיות לפינוי תכולה למרכזי מחזור או אתרי השלכת פסולת, צוות עובדים מקצועי ברמה מאוד גבוהה ותכשירי ניקיון. ההבדלים בין בעלי המקצוע הטובים ובין החובבנים משמעותיים. פינוי ירושות מהיר  ונטול תקלות או עיכובים דורש העסקת צוות מקצועי.

אם אתם לא מעוניינים למצוא למחרת את תכולת הבית זרוקה ברחוב בצורה חסרת רגישות או רהיטים שעומדים בחצר, הקפידו לבחור בחברה מקצועית. יש לציין כי החוק העירוני אוסר על פינוי רהיטים ישנים לרחוב בכל ימות השבוע. כל מועצה מקומית קובעת ימים קבועים בהם ניתן להוציא רהיטים וגרוטאות מהבית לאיסוף.

עמידה בלוח הזמנים

כאשר בוחרים בבעל מקצוע אמין ומנוסה אפשר להעלים את כל החששות. העבודה תתבצע בזמן בהתאם להסכם שנקבע מראש. הצוות יגיע למקום בדיוק בזמן ויתחיל בעבודה. העמידה בזמנים מאפשר לבעל הדירה לתאם את עבודות השיפוץ וכניסת הדיירים החדשים לבית.

הצעת מחיר

פינוי ירושות עשוי להיות הליך רווחי. אם קיימים בדירה פריטים יקרים שאפשר למכור לשימוש חוזר או מחזור, תוכלו למכור אותם לצוות הפינוי תמורת עבודת הפינוי או תשלום במזומן. אוספים של ספרים, בגדים, כלים ורהיטים במצב טוב אפשר למכור. גם אם בעל המקצוע הראשון שהזמנתם אמר לכם שהתכולה חסרת כל ערך, כדאי לנסות שוב ולבקש הצעת מחיר מגורם נוסף. פועלים בתחום לא מעט נוכלים שגוזלים מבעלי הבית את תכולת הבית למכירה בטענה כי מדובר ברכוש חסר ערך.

תמחור פינוי ירושות נקבע בהתאם לשעות העבודה שיש לקדיש למלאכה, כמות העובדים ושימוש בעזרים מיוחדים כמו מנוף. דירות עם ארונות עמוסים בתכולה, כלי מטבח רבים ומחסנים מלאים בפריטים ישנים יתומחרו בהתאם. כאשר הדירה כמעט ריקה ויש לפנות רק רהיטים ישנים המחיר יהיה נמוך בצורה משמעותית.

שימוש במנוף חיוני להשלמת העבודה במהירות ומניעת נזקים לחדר המדרגות המשותף. בעזרת המנוף אפשר לפנות מהדירה ספות גדולות, פסנתר או מצבורים גדולים של תכולה בתוך כמה דקות. השימוש במנוף מומלץ כאשר מבקשים למנוע גרימת נזקים לפריטים יקרים שמיועדים למכירה. אם יש ברשותכם פסנתר בדירה, עשו מאמצים לפנות אותו ללא פגע.