פינוי תכולה

פינוי תכולה – למה לבד אם אפשר להזמין שירות?!

כל עוד היית סטודנט שברשותו רק מזרון וקצת בגדים, אז לא היתה סיבה לא להזמין חבר עם טנדר ולהוביל הכל לבד. עם השנים כשכבר צברת רכוש, וגם משפחה, פינוי תכולה כבר הפך לדבר מסובך יותר. כל עוד לא ידעת שיש שירותי מקצועי שכזה, נאלצת להתמודד לבד. פנטזת ששירותי ההובלה היו מתרחבים ומתפתחים כך שמעבר להובלת התכולה עצמה הית יכול לקבל עזרה בשלבים הרבה יותר מוקדמים של התהליך. פינוי תכולה שהיה מתחיל משלב האריזה, היה יכול להוריד מכם הרבה לחץ. שלא לדבר על זה שאם מישהו היה מפרק את ארון הבגדים השבור של הילדים, ודואג לפנות אותו למקום המותר לכך. במקום זה שהבאת חבר ויחד פרקתם בקשוי ואז הובלת מחוץ לבנין ובסוף לא רק שנתפס לך הגב, גם קבלתם קנס כילא ידעת שאסור להשליך שם פסול גדולה באותו היום.

פינוי תכולה – הכל מקצועי!

 חברה שנותנת שירותי פינוי תכולה באופן מקצועי לא תגרום לכם לקנסות, היא יודעת היטב מה מותר ומה אסור, ואיפה מבררים כל מיני פרטים כאלה. אתם רק צריכים לתת מידע פורט בטלפון, על מנת לאפשר לחברה להיערך כמו שצריך לקראת כל המשימות הכרוכות במטרה הסופית שהיא פינוי תכולה. למשל, היא תוודא מה היום בו מותר להלשיך את המקרר המקולקל מתחת לבנין, או שתוודא כי הוא מובל למקום המיועד לכך. אנשי הצוות יגיעו עם הציוד הנכון, בין אם זה כדי לפרק שיש, לנכש עשבים שוטים, להוביל ארונות, או כל דבר אחר אותו תצטרכו במסגרת פינוי תכולה. רק קחו בחשבון שכדאי לפרט הכל, גם אם אתם לא בטוחים שזה יכול להכלל בשירות. סתם יבל שאנשי הצוות יגיעו ואז הם ישמעו מכם שאתם צריכים גם להזמין גנן בשביל לפרק את הגדר בחצר, ולנקות כליל את השטח בחוץ. אם היו יודעים מראש היו יכולים להביא את הכלים והציוד, ואולי גם עוד אדם. לא נורא, הכל אפשר לסדר, אבל אם תפרטו מראש, זה יהיה יעיל יותר.

פינוי תכולה – ואתם פנויים להתעסק בעיקר

יש הרבה לוגיסטיקות סביב פינוי תכולה, וקשה לכם לעשות הכל במיוחד אם עליכם להתעסק בדברים הפיזיים. היות והשירות יכול לכלול הרבה דברים, הסירו מעצמכם כל מה שתוכלו, במיוחד כל ההתעסקות באריזות, פירוקים וסחיבות, כך שתוכלו להפתנות לדברים החשובים. למשל אם אתם עושים פינוי תכולה של דירה שקניתם, בשביל לעבור לתוכה, אז ככה תוכלו להתרכז בחיפוש רהיטים חדשים, בפגישות עם המעצבת, ודברים כאלה. חבל להיות מותשים בגלל שאתם כל היום עובדים בהוצאת דברים מהמקום, בפירוק השיש ובדברים שגוזלים לכם הרבה זמן, בעוד חברה מקצועית עושה זאת בזמן קצר ומבלי להניד עפעף. שירותי פינוי תכולה נועדו להקל על החיים שלכם, וזה אומר שאפשר להכין את הדירה לדף חדש מא' ועד ת'. תוכלו אפילו לבקש שיסירו כל מיני כתמים קשים שנוספו לאחר שיפוצים שעברה הדירה. חברת פינוי תכולהמחזיקה ברשותה גם חומרים מיוחדים שמטרתם להסיר כתמים קשים שאתם בעצמכם לא היתם יודעים כיצד להתמודד איתם.