פינוי תכולת דירות

פינוי חפצים

מחברת:

פינוי תכולת דירות דורש מאמץ, זמן רב ואנרגיה מבעל הדירה. לפני מעבר דירה, לרגל נסיעה לחו"ל, קבלת דירה בירושה, השרת נכס, קניית נכס מעיזבון, דורשים פינוי תכולת דירות. בדרך כלל בית עמוס חפצים, ציוד, ביגוד, משחקים של הילדים ומה לא. פינוי תכולת דירות הוא מורכב, ארוך ודורש לפנות זמן רב לביצועו. כיום ישנן חברות רבות הנותנות שירות פינוי תכולת דירות, ומקלות באופן משמעותי על בעלי הדירות.

יתרונות בפנייה לחברה מקצועית

לא משנה מהי הסיבה בגינה אתם נדרשים לבצע פינוי, פנייה לחברה מקצועית מבטיחה פינוי מהיר, מקצועי, חוסך המון זמן דאגה מיותרת ומאמץ. הצוות המקצועי מיומן ובעל ניסיון עשיר בפינוי. פינוי תכולת דירות מתבצע לפי תוכנית עבודה מסודרת בשיתוף פעולה עם הלקוח בהתאם לצרכיו ודרישותיו. בתחילה יגיע לדירה נציג החברה להתרשמות ראשונית מהדירה, יעריך את הזמן הדרוש לפינוי בהתאם לכמות התכולה, מצבה, מיקום הדירה- בית פרטי בו בנין רב קומות, נתיבי פינוי ועוד.

לפני שמתחילים

בפגישה הראשונית יתאם נציג החברה עם הלקוח מה ברצונו לעשות עם הציוד. התכולה כולה תמוין לפי הוראות הלקוח, ותרוכז בחלקים שונים בבית בהתאם לייעודה. כך למשל, חלק מהתכולה יישמר, חפצים ישנים שאין בהם שימוש, בהוראת הלקוח, יפונו לאשפה, חפצים במצב טוב שהלקוח לא רוצה לשמור יכולים גם לעבור לתרומות. הדגש הוא, שהצוות המפנה ימיין את התכולה בהתאם להנחיות הלקוח ולא לפי שיקול דעתו המקצועי בלבד.  הצוות יארוז את כל התכולה, ויכין אותה במרכוז לפינוי והובלה.

שירותים נלווים לפינוי

כמובן שהחברה מגיעה לפינוי עם כל הציוד הדרוש לביצועו, לרבות קרטונים, ארגזים, חומרי אטימה, דבקים, משטחי הרמה לפי צורך, תכשירי ניקוי והדברה וכדומה. חשוב לברר מהם השירותים הנלווים לפינוי שמספקת החברה, שחלק מהמקרים נדרש ניקיון יסודי וחיטוי הדירה, במיוחד בפינוי דירות ישנות או מוזנחות, חשוב לוודא כי החברה מפנה את הפסולת לאתרי הפסולת המורשים בכפוף לחוק. פנייה לחברה מקצועית מבטיחה תהליך פינוי קצר, מקצועי, יעיל ובעיקר חוסכת זמן והשקעה מרובה, כדאי לתת למומחים לבצע את העבודה.