קונה ירושות

מחבר:

ברוב המקרים עת מקבלים ירושה יש צורך במיון החפצים המתקבלים וסינונם. לא בכל החפצים העוברים בירושה יהיה צורך, במקרה שמקבלים דירה בירושה, פעמים רבות התכולה בדירה כבר ישנה, רהיטים במצב בלוי, מכשירי חשמל ישנים וליורשים אין מה לעשות עם התכולה הרבה שנשארה בדירת המוריש. במקום לזרוק את תכולת הדירה ניתן לפנות לחברת פינוי שכחלק משירותיה, קונה ירושות. חברה קונה ירושות מערכיה את שווי הפריטים, קונה אותם, ומפנה את התכולה שהשארה בדירה.

פנייה לחברה מקצועית

רוב היורשים מקבלים דירות עמוסות חפצים. במקרים בהם אין צורך בחפצים שהותיר אחריו המוריש הדרך הכדאית והמשתלמת ביותר להיפטר מהתכולה בדירה היא לפנות לחברה המקצועית העוסקת בפינוי דירות, פינוי ירושות וגם קונה ירושות. כך, גם אם אין צורך בירושה שנארה ניתן להרוויח את שוויה הכספי. חברה קונה ירושות מציעה את השירות כנלווה לפעולת פינוי התכולה מהדירה. שחוב להדגיש כי השירות אינו מיועד רק ליורשים, אלא לכל אדם הרוצה להיפטר מתכולה וציוד בביתו.

למי עוד השירות מיועד?

אנשים נוספים הפונים לקבלת שירות הם כאלה שעוזבים את ביתם לטובת נסיעה לחו"ל, מעבר לדירה, אנשים הרוצים לעצב מחדש את דירת המגורים ואין להם צורך בתכולה הקיימת. כחלק מתהליך קניית הירושה, בתיאום עם החברה יגיע נציג מטעמה לבית הלקוח להערכה ראשונית והתרשמות ממצב התכולה ושוויה. הנציג יבחן את הפריטים, יעריך ויאמוד את שוויים הכספי וייתן הצעת מחיר עבור התכולה. במידת הצורך, החברה מעמידה לרשות לקוחותיה אופציות פינוי התכולה בהתאם לרצון הלקוח.

יתרונות שירותי חברת פינוי

קניית התכולה ע"י החברה חוסכת זמן רב, משאבים ומאמץ בניסיונות למכורת אותה באופן פרטי. בנוסף, לא תמיד היורשים יודעים להעריך את שווי התכולה שברשותם, ועלולים להפסיד בגין הערכת שווי אל נכונה כסף רב. לכן מומלץ להתייעץ עם צוות מקצועי, קונה ירושות להבטחת העסקה הכדאית והמשלמת ביותר. כמו כן, מכירת הפריטים באופן עצמאי דורשת זמן ומאמץ שלא תמיד עומד לרשותנו, הפינוי מתעכב, ולא ניתן לנצל את הדירה או המקום בו עומדת התכולה עד פינויה.