תיירות בירושלים

ירושלים, בירת ישראל לנצח, ובירת עם היהודי, היא ללא ספק אחת הערים המסקרנות ביותר בעולם. בכל אחד מרחובותיה העתיקים של העיר, תוכלו להיחשף לאינספור סיפורים הממחישים את ההיסטוריה רבת השנים של העיר.

בשורות שלפניכם, ריכזנו עבורכם מספר אטרקציות תיירותיות שפשוט אסור לכם לפספס בביקור הבא שלכם בירושלים:
מגדל דוד- אחד מסמלי העם היהודי לדורותיו. מגדל דוד שוכן בנקודה הגבוהה ביותר בעיר העתיקה, ובמקום פועל כיום מוזיאון לתולדות העיר ירושלים.

מוזיאון ישראל- המוזיאון הגדול והחשוב ביותר  במדינת ישראל. ממוקם בגבעת רם. המוזיאון נחשב לאחד מעשרת המוזיאונים הגדולים ביותר בעולם, והוא מארח אלפי מבקרים מדי שנה.

כנסת ישראל- בית המחוקקים של מדינת ישראל ממוקם בלב ירושלים, ובמקום ניתן לקיים סיורים מודרכים ואף לפגוש חלק מחברי הכנסת ושרי הממשלה.

כנסיית הקבר- הכנסייה החשובה ביותר לנוצרים. ממוקמת בלב הרובע הנוצרי בעיר העתיקה. הכנסייה מהווה מוקד עלייה לרגל עבור אלפי צליינים מדי שנה.

בנוסף לכל אלו, ממתינים לכם בירושלים אינספור מוקדי תיירות היסטוריים, מוקדי תיירות מודרניים ומגוון נרחב של אטרקציות לכל בני המשפחה. מגוון מוקדי התיירות בירושלים מאפשרים לכם לקיים בעיר טיול תיירותי עם בני המשפחה, ובחלק גדול מהמקרים, מומלץ ליהנות מאפשרויות הלינה והאירוח הרבים הפועלים בעיר.

הליכה ברחובותיה העתיקים של ירושלים דומה להליך של פינוי מחסן ישן, כאשר בכל מדף ומדף אתם מגלים פריט היסטורי ישן ורב משמעות וערך. כמו בהליך פינוי מחסן ישן, גם הטיול ברחובותיה העתיקים של ירושלים יחשוף אתכם לסיפורים מיוחדים אודות אנשים ואירועים שונים.

ברחבי העיר מתקיימים סיורים מודרכים על ידי מדריכי טיולים וקבוצות שיאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות מכל האתרים ההיסטוריים הרבים הפועלים בעיר, לשמוע פירוט מדויק והיסטורי אודות המקום, ואף להיחשף לסיפורים האנושיים המלהיבים של תושבי ירושלים הוותיקים.

זה הזמן לגלות מקרוב את היופי של עיר בירתנו הנצחית, זה הזמן לבקר בשוק מחנה יהודה ולגלות את כל המטעמים והריחות הייחודיים, זה הזמן לפנות קצת זמן בלו"ז המשפחתי שלכם, ולצאת לגלות את ירושלים ההיסטורית והמודרנית כאחד!