פינוי הדירה של אח לאחר פטירה

פינוי ירושה

אם קרה אסון במשפחה והאח הלך לעולמנו, בוודאי תשמחו שלא תצטרכו להתמודד עם פינוי הדירה בעצמכם. זוהי שעה קשה מספיק, בה יש צורך לאסוף את השברים, ואת זה בוודאי אתם לא צריכים על הראש. אם יש לכם מקרה כזה במשפחה או שאתם מכירים מישהו כזה בקרבתכם, התקשרו אלינו מיד. אנחנו בחברת שי פינוי דירה מתמחים בפינוי של דירות נפטרים, ונשמח לעמוד לרשותכם בשעה הקשה הזו.

הציוד לאן

את התכולה של הדירה נפנה בעבורכם לאחד משלושת המקומות האפשריים שמיד נפרט. חשוב שתדעו שבגלל שאנחנו לא חברת הובלות רגילה, אנחנו יכולים לפנות בעבורכם את התכולה גם לכל שלושת המקומות או שניים מהם, וזה כמובן תלוי במה שנסכם ביננו, ובשווי ובאיכות התכולה.

  1. אנחנו יכולים לפנות את התכולה לזבל, כמובן, בהנחה והיא לא שווה הרבה ויש בה הרבה פגמים
  2. אנחנו יכולים לפנות את התכולה לתרומה, בהנחה ואחרים יכולים ליהנות ממנה
  3. אנחנו יכולים לפנות את התכולה למכירה בשוק הפשפשים, אם התכולה שווה כסף רב ואפשר להרוויח

נשמח לסייע לכם להחליט מה לעשות בדברים על בסיס נסיוננו הערב.

פינוי דירה

מי מפנה

אנחנו מפנים הכול. אתם לא צריכים להתמודד עם כלום בשעה הקשה הזאת. אנחנו כאן בעבורכם. אנחנו מגיעים מוקדם בבוקר, ממיינים, אורזים, משנעים ומסיעים את התכולה לאיפה שקבענו. אנחנו יכולים לפצל את היעדים, כאמור, בהתאם לשווי שלהם. אנחנו עושים את העבודה בצורה רגישה ומקצועית, ואתם לא צריכים להתמודד עם שום דבר ממנה. למה עם חברה מקצועית ולא לבד?

  1. אין לכם כוח האדם, הכוח הפיזי, הידע, הכלים והניסיון
  2. אין לכם את המכונית המתאימה או האישורים לשינוע
  3. אתם באבל ולא צריכים להתמודד עם זה

מי מבצע ניקיון אחרי פטירה

אנחנו. זה אחד השירותים שאנחנו מעניקים, לצד צביעה ושיפוץ. הדירה תחזור אליכם נקייה ומסודרת, כדי שתוכלו לעשות בה מה שתבחרו, ללא הצער שכרוך בדבר.

ניקיון יסודי

אנחנו עושים ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, עם החומרים האיכותיים ביותר המבטיחים שהדירה תהיה הנקייה ביותר בבניין, וגם ההיגיינית והמסודרת ביותר לאורך שנים רבות. החומרים המיוחדים מסירים טחב, פטריות, אבק וחלודה.

מה אם הדירה מוזנחת

כבר ראינו הכול ולכן גם לאתגר הזה יכולנו. דירה מוזנחת היא כזו שצריך לפנות ולנקות אותה טוב יותר, וגם לתקן דברים בריאותיים ובטיחותיים כדי להחזיר אותה למצב ראוי. יש לנו מספיק ניסיון כדי לעשות זאת, השאירו את המפתחות אצלנו ונעשה הכול בצורה הטובה ביותר.

לאן מפנים את הזבל

את הזבל נשליך למטמנה בהתאם לחוק העירוני ושמירה על איכות הסביבה. אתם לא צריכים לדאוג לכלום, אנחנו עושים את הכול בשבילכם בצורה המקצועית והרגישה ביותר. אם קרה לכם הנורא מכול ויש אבל במשפחה, אנחנו כאן בעבורכם.