המלצות

המלצה לפינוי דירה

אני הזמנתי שירותי פינוי דירה לפני כחודש וזו היתה הפעם הראשונה בכלל שעברתי דירה והייתי מאוד לחוץ מהמחשבה שהכל צריך להתבצע באופן חלק ובלי נזק לרכוש שלי. חיפשתי אחר חברה לפינוי דירה המון זמן וסיננתי די הרבה חברות לפני שבחרתי את זו. אני חייב לציין שאני הייתי מרוצה מאוד מהבחירה שלי, כי החברה הגיעה אליי והבינה את המצב בו אני נמצא, הסבירה לי את התהליך והראתה לי דוגמאות למצבים הרבה יותר מסובכים שהיא התמודדה איתם בעבר כמו פינוי דירות מאוד עמוסות וכדומה. החברה מאוד העלתה לי את הביטחון לקראת פינוי דירה ראשון שאני עומד לבצע ובאמת שיחד עם המחיר המצחיק ששילמתי אני יכול לומר במאה אחוז של ודאות שמדובר בחברה מצויינת עם אנשים איכותיים, רמת שירות יוצאת דופן והמון מוטיבציה ויכולת לעבוד ביעילות מרשימה ביותר. החברה היא מקצועית מאוד והגיעה אליי הביתה עם כל הכלים שהיה צריך כדי להעביר את החפצים שלי בבטחה כך שבאמת לא נגרמה להם אף לא שריטה אחת במהלך פינוי הדירה.

המלצה לפינוי דירה

אני מאוד ממליצה על שירותי פינוי הדירה, אחרי שניסיתי אין ספק כי מדובר בחברה מצליחה שהניסיון שלה בא לידי ביטוי בכל פעולה. אני גרה בשכירות ולכן כבר נתקלתי בעבר בכמה וכמה חברות לפינוי דירה אבל באמת שמדובר בחברה מהמצויינות שהכרתי מבחינת סדר עבודה, חריצות, וכמובן שירות איכותי ברמה גבוהה. אני מטבעי לחוצה מאוד והקשב שהעניקו לי אנשי החברה עזר לי לעבור את פינוי הדירה על הצד הטוב ביותר. אני רוצה לציין גם לטובה את המחיר של שירותי החברה שהיה נוח מאוד. פינוי הדירה הלך חלק ביותר ואין לי כל ביקורת על הביצוע והאנשים שהגיעו אליי לעשות את העבודה, שהיו באמת מצויינים בתחומם. לחברה הזו הגעתי דרך המלצות של חברים, והייתי חייבת להעביר את ההמלצה הלאה כי חבל פשוט לפספס שירות כה טוב במחיר שכזה. דבר אחרון שאני מרגישה צורך להביא לידיעתכם זה הניקיון, כי האמת שהופתעתי שחברה שמגיעה לבצע פינוי דירה מרגישה את האחריות המלאה גם לנקות אחריה בצורה כה ראויה להערכה.

המלצה לפינוי דירה

לפני כשנתיים עברתי דירה בפעם הראשונה בחיי וזה היה ממש חוויה נוראית. הזמנתי חברה בלי לעשות הרבה בדיקות ודי נפלתי בפח. לפני כחודש עברתי שוב לשכירות במקום אחר והבטחתי לעצמי לעשות את מירב המאמצים כדי למצוא חברה ראויה. אני חייב לציין שהבחירה הפעם התעלתה על כל ציפיה שהיתה לי מחברה לפינוי דירה. החבר'ה שהגיעו היו קשובים, עזרו לי בכל שאלה ובעיה בה נתקלתי בתהליך והמחיר שהם דרשו על שירות כל כך טוב היה באמת מצחיק. כאחד שנפל כבר בפח של חברת פינוי גרועה, אני אומר לכם שברגע ששמעתם על החברה הזו עליה אתם בודקים פה תגובות, אתם יכולים להפסיק לחפש. העבודה שלהם היתה נהדרת, מסודרת, מלאת אנרגיה וחריצות. הצוות היה שירותי מאוד, נתן מענה מהיר ויצירתי לכל עניין שצץ. והכי חשוב מבחינתי, עברתי דירה באמת עם חיוך ובלי אף שריטה על החפצים שלי. אין לי ספק שלדירה השכורה הבאה שאעבור, אני אקח שוב את השירותים של החברה לפינוי דירה הזו ולא של אף חברה אחרת.

 

 

המלצות לפינוי דירה ברמת גן 

המלצות לפינוי דירה מחני ברמת גן

 

שמי חני ואני גרה ברמת גן.

לפני חודשיים עברתי דירה מדירת הוריי בת"א לדירה שכורה ברמת גן.

מה אני אגיד לכם, זה לא היה קל. רציתי להעביר לדירה השכורה את כל החפצים שבחדר שלי.

צוות פינוי דירה שהגיע לבית הוריי, תוך מספר שעות, ארז בתוך קרטונים את כל החפצים שהכנתי לקחת, כולל רהיטים. אחרי שהכל היה ארוז, הם ניקו את החדר והשאיר אותו נקי ומסודר, ממש תענוג. והמחיר שהחברה גבתה עבור השירות, היה מחיר סביר מאד.

 

המלצות לפינוי דירה מאלי בהוד השרון

לפני חצי שנה, עברתי דירה עם משפחתי מכפר סבא להוד השרון.

הזמנו חברת פינוי דירה, ששמענו עליה רבות, והאמת, הופתענו לטובה.

איזה שירות, איזו יעילות. הגיעו כמה חבר'ה חסונים, בשעות הבוקר המוקדמות, והחלו להעמיס את הקרטונים שהכנו מבעוד מועד.

האמת, שהספקנו להכין רק את הקרטונים שהיו בחדרי השינה.

את הסלון, פינו וארזו אנשי הפינוי, תוך מספר שעות, כל הבית היה על ארגזים, כולל חפצים שלא ידענו איך לפרק אותם מהקיר.

בתום הפינוי, ראינו איך המפנים מנקים את הבית ביסודיות, ומשאירים אחרינו דירה נקייה, ומסודרת.

המלצה לפינוי דירה 

אני ובעלי נאלצנו לעבור לפני כמה חודשים לכתובת אחרת עקב הרחבת המשפחה. הבית הקטן ששכרנו כבר לא התאים לנו למצב המשפחתי ונאלצנו לעבור לדירה גדולה יותר.

בעלי באותה תקופה היה מאוד עסוק בעבודה נכנסו לו פרויקטים חדשים ולא היה לו זמן

לעשות את הפינוי דירה. נאלצנו לבקש את עזרת צוות פינוי דירה על מנת שנוכל לעבור בזמן ללא תקלות מיותרות וללא עיכובים. יש לציין שמרגע שפניתי לצוות פינוי דירה התהליך היה מהיר מאוד. קבענו את יום הפינוי וביום הפינוי הצוות הגיע בזמן על השעון והחל לפנות את החפצים בבית לתוך קופסאות קרטון גדולות ושקיות שהביא מהחברה. לאחר שהחפצים מויינו הם עברו למשאית לדרכם החדשה אך לפני שעברו הבית עבר ניקיון כללי ויסודי של כל חדר וחדר כולל צביעת החדרים והתקרות. וכל זאת במחיר סימלי שמתאים לכל אדם. אני ובעלי היינו שמחים שכל הדאגות והלחצים ירדו מאיתנו ושהייתה עזרה מצד צוות מקצועי ומיומן שיודע את העבודה. ממליצה לכל אחד להיעזר בצוות זה.

השאר תגובה