פינוי בית לקראת מכירה

בתים משופצים במצב טוב נמכרים במחירים גבוהים יותר בהשוואה לבתים מוזנחים. אם יש ברשותכם בית שקיבלתם בירושה או בית ששימש אתכם למגורים, כדאי יהיה לפנות אותו, לנקות ולשפץ קלות לקראת המכירה. כאשר הבית ריק מרהיטים החדרים נראים גדולים ומוארים יותר. פינוי בית חיוני לקראת תהליך מכירת תכולת דירה או השכרה. רוב הדיירים החדשים מעדיפים לקבל לידם דירות ריקות מרהיטים ותכולה. הם מביאים עמם רהיטים משלהם, אין להם כל צורך ברהיטים הישנים של בעל הדירה.

ארונות קיר וארונות מטבח במצב טוב כדאי להשאיר בדירה. פריטים ישנים כמו ארונות אמבטיה מלוכלכים, מיטות ישנות, רהיטי סלון בלויים, יש לפנות מהבית. נוכחות של רהיטים ישנים בבית מעניקה לבית כולו מראה מוזנח ומרופט. המחיר נקבע בהתאם למצב הדירה. דירות מוזנחות מתומחרות במחירים נמוכים יותר. עבודת פינוי בית וניקיון כללי מסתכמת בעלויות שוות לכל נפש, אם יש ברשותכם דירה עשירה בתכולה מיותרת הזמינו את שירותי הפינוי ותוכלו להרוויח הרבה יותר.

פינוי בית לקראת שיפוץ

שיפוץ חיוני להעלאת ערך הנכס. דירות משופצות אפשר להשכיר או למכור במחירים גבוהים יותר. כל אדם שרוכש דירה בוחן היטב את מצב הנכס. הוא מבקש מידע אודות מערכת החשמל, הצנרת, הרהיטים הקבועים והכלים הסניטריים. כאשר מדובר בדירה שזקוקה לעבודת שיפוץ נרחבת קשה יהיה למכור אותה במחיר מלא. הקונים מזהים במהרה כי יהיה עליהם להשקיע סכומים גבוהים בהכנת הדירה למגורים. איש אינו ממהר לרכוש דירה מוזנחת במחיר מלא.

שיפוץ בית לקראת מכירה או השכרה כולל את צביעת הקירות, החלפת הכלים הסניטריים או שיפוץ אמבטיה, החלפת ברזים וכיורים והסרת רהיטים ישנים. במקרים בהם מדובר בהזנחה ארוכת שנים יש להחליף גם את הריצוף ואת הצנרת. מטבח מודרני חדיש יוכל גם כן להעלות בצורה משמעותית את ערך הדירה. הקפידו להציג את הדירה נקייה ומאווררת ותוכלו לקבל בעבורה מחיר גבוה יותר.

בעלי מקצוע מנוסים בעבודות פינוי בתים מעניקים ללקוח בשמחה עצות מקצועיות לשיפור מצב הנכס. הם ממליצים לו כיצד לחדש את הרהיטים והכלים הסניטריים למטרת שימוש חוזר, ולהימנע מהוצאות מיותרות. אנשי מקצוע אדיבים, יעילים ומנוסים יהיו נכס בעבור כל לקוח.

השאר תגובה