פינוי דירה – המדריך למשכיר

כל מי שקנה דירה להשקעה מבין את גודל ההשקעה בדירה וכמות העבודה שיש להשקיע בה. דירות להשקעה הן אולי דירות המניבות תשואה רבה לבעל הדירה יותר מאשר הריבית בבנק אולם, לעתים קרובות נדרש בעל הדירה לבצע פינוי דירה לאחר עזיבת השוכרים, לבצע ניקיון לדירה לקראת כניסת השוכרים הבאים ולבצע שיפוצים קלים שעליו לבצע.

מאחר והתחלופה של השוכרים בדירה להשקעה יכולה להיות גדולה, לעתים קרובות נתקל בעל הדירה בצורך לבצע פינוי דירה בעצמו או לדרוש מן השוכרים העוזבים לבצע פינוי דירה לפני העזיבה. כיצד ניתן להבטיח את פינוי הדירה במהירות וביעילות על ידי השוכרים או באופן עצמי?  להלן המדריך השלם.

חברת פינוי מקצועית

עם הצורך לבצע פינוי דירות לאחר עזיבת השוכרים, אחד הפתרונות הטובים ביותר הוא לעשות שימוש בשירותים של חברת פינוי דירות מקצועית. בין אם המשימה מוטלת על השוכרים העוזבים ובין אם המשימה מוטלת על המשכיר, שימוש בחברת פינוי מקצועית יכול להבטיח במידה רבה את היעילות והמהירות של הפינוי כמו גם קבלת דירה מפונה מתכולה באופן מושלם. את חברת הפינוי המקצועית יש להזמין מראש לדירה על מנת לתמחר את מחיר הפינוי ולקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר.

מי מפנה?

שוכרים רבים מבקשים להשכיר דירה עם תכולה חלקית או תכולה מלאה. מוצרים כמו ארונות, מקרר, מכונת כביסה ומייבש ואפילו רהיטים כמו סלון ופינות ישיבה נדרשים על ידי שוכרים רבים שמחליפים דירות בתדירות גבוהה ובמיוחד סטודנטים ולכן, שוכרים רבים מחפשים דירות עם תכולה חלקית. בעלי דירות שמבינים את הצורך של השוכרים משאירים בדירות תכולה חלקית שעוברת משוכר לשוכר אולם במקרים בהם התכולה יוצאת מכלל שימוש או במקרים בהם לשוכרים תכולה משלהם, נאלצים בעלי הדירות לבצע פינוי דירה בעצמם.

אחת הדרכים הקלות לפתור שאלות באשר לזהות המפנה היא לעגן את התכולה בחוזה הדירה וכך אם החוזה מכיל תכולה שנמצאת בבעלות המשכיר הרי שהוא זה שאמור לפנות את הדירה ואילו תכולה שלא מצוינת בחוזה צריכה להיות מפונה על ידי השוכרים עם עזיבתם את הדירה.

השאר תגובה