פינוי דירה לאחר שריפה או הצפה – המדריך המלא

דירה שעברה שריפה או הצפה במקרים רבים תחייב ביצוע של פינוי תכולת דירה באופן מהיר על מנת לאפשר לדיירים להמשיך ולהתגורר בדירה לאחר ביצוע התיקונים והשיפוצים שלאחר המקרה. שריפה או הצפה במקרים רבים מכלות את מרבית התכולה של הדירה והופכות את תכולת הדירה לאשפה שיש להשליך לאתרי אשפה מורשים. פינוי תכולת דירה לאחר שריפה צריכה להתבצע על ידי צוות מומחים ומנוסים שיש לו את המכשור המתאים והכלים המתאימים לביצוע פינוי דירה לאחר שריפה או הצפה תוך שימוש באמצעי ההגנה המתאימים.

איתור צוות מפנים מקצועי

איתור אחר צוות מפנים מקצועי הוא הצעד הראשון לקראת ביצוע פינוי דירה לאחר שריפה או הצפה. לא כל צוות פינוי דירה יכול לתת את המענה המתאים של פינוי תכולת דירה לאחר שריפה או הצפה מאחר ונדרשת מיומנות וציוד מתאים לביצוע הפינוי ולכן איתור של צוות פינוי דירה המתמחה בפינוי דירה לאחר שריפה והצפה הוא משמעותי. את חברת הפינוי ניתן למצוא באתרי האינטרנט השונים המציעים שירותים, לאחר קבלת המלצות ממכרים שהתנסו עם החברה או דרך חברות הביטוח.

ביצוע מיון לתכולה

לאחר איתור צוות המפנים, חשוב לבצע מיון קפדני לתכולה שמפונה. למרות שסביר להניח שמרבית התכולה בדירה נפגעה כתוצאה מן השריפה או ההצפה, במקרים רבים, מיון של התכולה מאפשר להציל חלק מן התכולה על ידי שיפוץ רהיטים, חידוש רהיטים או ניקיון יסודי של חפצים שונים שנפגעו ברמה קלה מהשריפה או מההצפה. חברת פינוי דירה מקצועית יכולה לסייע בביצוע מיון של התכולה של הדירה לפני הפינוי ולסייע להציל כמה שיותר חפצים שניתן לתקן אותם.

העברה לאתרי אשפה מורשים

טיפ חשוב נוסף שיש לשים לב אליו בעת ביצוע פינוי דירה לאחר שריפה הוא העברת התכולה המפונה לאתרי אשפה מורשים בלבד. השלכת פסולת או רהיטים גדולים בפחי האשפה המקומיים עלולה לגרור דוחות וקנסות רבים של הרשות המקומית ולכן חשוב שצוות הפינוי יעביר את המכולה של האשפה המפונה מהדירה לאתרים מורשים בלבד וכן ידאג שסביבת הדירה תישאר נקייה לאחר הפינוי.

השאר תגובה