מפנים פסולת מכל סוג, לכלוך בכל מצב

יש מי שאומרים שפסולת היא פסולת, אבל זה לא ממש מדויק. יש כל מיני סוגים של פסולת ויש גם מקרים שבהם זבל של אחד הוא הזהב של אחר. אנחנו המרכז לפינוי דירה בישראל יודעים להבדיל בין סוגי האשפה ובהתאם לטפל בה בצורה האחראית ביותר. פינוי דירות ישנות, מוזנחות או כאלה של אגרנים כפייתיים מזמנות שלל אתגרים ולנו יש את הציוד המתאים ואת הניסיון לעסוק בכך.

פינוי דירות מוזנחות

דירה מוזנחת היא דירה שלא טופלה שנים על גבי שנים. זה כולל צינורות סתומים, אסלות שבורות, קירות מוכתמים, רשת חשמל תקולה ועוד. בנוסף בדירה מוזנחת סביר להניח שנמצא לא מעט אשפה, תכולה לא שמישה ועוד. כדי לפנות דירה כזו חשוב להזמין צוות מקצועי ומיומן של המרכז לפינוי דירה בישראל שיוכל לתת מענה כולל ומקיף לכל הבית ולא רק לפנות את התכולה אלא גם לשקם את כל הנכס.

פינוי אגרנות כפייתית

פינוי אגרנות כפייתית הוא הרבה יותר מסובך ומורכב מפינוי דירה מוזנחת. במקרים של אגרנות כפייתית הפלונטר הוא מרוכב מפני שאגרנים כפייתיים מסרבים בדרך כלל לכל מי שמבקש לנקות את הבית או לפנות אותו. הצוותים המקצועיים של המרכז לפינוי דירה בישראל יידעו להתמודד עם הסרבנות וברגישות וניסיון רב ירתמו את בני הבית לתהליך.

פינוי ירושות

הרבה אנשים יורשים דירה ומגלים שהיא ישנה ומוזנחת ולא ממש יודעים מה לעשות בה. הטעות הנפוצה היא שהם מוכרים אותה כמות שהיא עם התכולה ובהכרח מקבלים ערך שוק נמוך. מה שהם לא יודעים הוא שצוותי העבודה של המרכז לפינוי דירה בישראל יוכלו לבצע את הפינוי במחיר מופחת או בחינם בתמורה לכל התכולה. לכן, אם ירשתם דירה מוזנחת, אין לפרסם אותה או להציע אותה לכל שימוש לפני שצוות מקצועי של המרכז לפינוי דירה בישראל בצע בו תהליך השבחה, מפני שערך הנכס יעלה פלאים לאחר מכן.

במבחן העלות מול תועלת מדובר על שירות יעיל, מקצועי ובמחיר הוגן. בכל סוג של פינוי המרכז לפינוי דירה בישראל מציע חבילה מותאמת אישית שמאפשרת לכל לקוח לקבל את השירותים המדויקים שהוא נדרש להם. פנו אלינו עוד היום לפגישת ייעוץ ללא התחייבות