פינוי בית

פינוי דירה

פינוי בית היא פעולה לא פשוטה בכלל, בעיקר לבני משפחה שצריכה לפנות בית של הורים קשישים שעוברים לבית מוגן או לא עלינו נפטרו. רבים מהם צמחו וגדלו בצעירותם בבית הזה בשכונה הזו ויש להם הרבה סנטימנטים לבית ולאזור. פינוי בית מזכיר לעוסקים במלאכה תקופות יפות ותקופות לא כל כך טובות בחייהם. כל פריט מתכולת הבית מזכיר להם תקופה שונה לאורך השנים.

מדוע עושים פינוי בית

אנשים מפנים בתים מסיבות שונות כמו מעבר למקום מגורים אחר, מכירת הבית הגדול הזקוק לטיפוח החצר והגינה, דבר שמקשה על אנשים מבוגרים, ובמקום הבית הם רוכשים לעצמם דירת מגורים בבית משותף.

פינוי בית

פינוי בית – לבד או עם אנשי מקצוע

אפשר לבצע פינוי בית באופן עצמאי. לאחר תיאום עם חברת הובלות מה שנותר לבני המשפחה היא פעולת המיון והאריזה של כל תכולת הבית. זו הזדמנות נאותה להוציא מהשימוש חפצים רבים, פריטי ריהוט ומכשירי חשמל שאין בהם שימוש. הפעולה הבאה היא לאחר פריקת המשאית פירוק החבילות והצבת כל פריט ומכשיר במקומו החדש.

אבל אפשר גם אחרת. כדי לחסוך את עבודת האריזה והפיזור ניתן לשכור את שירותיה של חברת פינוי דירה שעושה עבור הלקוח את כל העבודה מתחילתה ועד סופה. בתיאום עם נציג המשפחה נארזים הפריטים שנלקחים למקום החדש, מסמנים כל קרטון עם התכולה שלו ולאיזה מקום בדירה החדשה הוא מיועד.

אנשי המקצוע המיומנים מטעם החברה הם אלה שעוסקים בכל עבודת המיון, האריזה ההובלה והפריקה. את החפצים שהוחלט שיתרמו, יימכרו או יזרקו למזבלה מובילים נהגים מטעם החברה. חברת פינוי דירה עוסקת גם בתחום השיפוצים, הניקיון וההדברה. יתרון העסקת חברת פינוי דירה הוא בכך שבעלי הבית או בני המשפחה אינם צריכים לעשות עבודות פיזיות קשות גם בגלל שאין להם את הכלים המתאימים לכך וגם כי לשם כך הוזמנה חברת פינוי. לעיתים נדרשת חברת פינוי דירה לפנות בית שדייריו היו אגרנים כפייתיים. התכולה הרבה מועמסת על משאיות שמעבירות אותה למקום המיועד לזריקת סוגים שונים של פרטים והיתרה מובלת למזבלה של הרשות המקומית. פינוי בית הוא עבודה מקצועית שנדרשת בו מיומנות וכלים מותאמים.